Geplaatst door op maandag,16 maart 2009
Ook Leonardo-onderwijs in het VO (GHC)
Met ingang van het nieuwe schooljaar (2009-2010) zal, in navolging van de stichting Triade, ook het Graaf Huyn College (GHC) met Leonardo-onderwijs voor hoogbegaafde leerlingen starten.
Op 12 maart j.l. is voor de geïnteresseerde ouders een voorlichtingavond gehouden op het GHC. Tijdens deze geanimeerde bijeenkomst zijn de ouders geïnformeerd over het Leonardoconcept, de intakeprocedure en de stand van zaken betreffende de invulling van het curriculum.
De stichting Triade en het GHC participeren hierin als enige PO respectievelijk VO-school in de regio. Hierdoor wordt het voor de Leonardoleerlingen van basisschool de Driesprong mogelijk om het onderwijsconcept van het PO op het VO voort te zetten.